Nə üçün Samsung Galaxy S22 Ultra? Yeni flaqmanı indi əldə etmək üçün 6 səbəb.

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Hybrid Dual SIM |
| Yaddaş | 128GB 6GB RAM |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 11, One UI 3.1 |
| Şəbəkə | 4G, 5G |
| Prosessor | Qualcomm SM7325 Snapdragon 778G 5G (6 nm) |
| Bağlantı | WLAN, Bluetooth, GPS, NFC, USB |
| Kamera | LED flash, panorama, HDR |
| Ön kamera | Əsas kamera Triple 64 MP +12 MP + 5 MP / Ön kamera 32 MP |
| Video (əsas kamera) | 4K@30fps, 1080p@30fps |
| Ekran | Super AMOLED Plus |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.7 düym |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1080 x 2400 piksel |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | Li-Ion 5000 mAh |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 164.2 x 76.4 x 7.4 mm |

Rəylər