Huawei Nova 9
12 AY 0%
4.5
0
600
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | DUAL SİM |
| Yaddaş | 128GB 8GB RAM |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | HarmonyOS 2.0 (China), EMUI 12 (Europe) |
| Şəbəkə | 4G, 5G |
| Prosessor | Qualcomm SM7325 Snapdragon 778G 4G (6 nm) |
| Bağlantı | WLAN, Bluetooth, GPS, NFC, USB |
| Kamera | LED flash, panorama, HDR |
| Ön kamera | Quad 50 MP+8 MP+2 MP+2 MP / Ön kamera 32 MP |
| Video (əsas kamera) | 4K, 1080p, 720p@960fps, gyro-EIS |
| Ekran | OLED, 1B colors, 120Hz, HDR10 |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.57 düym |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1080 x 2340 pixels |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | Li-Po 4300 mAh |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 160 x 73.7 x 7.8 mm |
Rəylər