Nə üçün Samsung Galaxy S22 Ultra? Yeni flaqmanı indi əldə etmək üçün 6 səbəb.

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Dual SIM (Nano-Sim, dual stand-by) |
| Yaddaş | 128 GB, 6 GB |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 11 HIOS |
| Prosessor | Prosessor tipi: Helio G88 (12nm) Prosessor tezliyi (CPU): 1800 MHz Nüvə sayı: 8 |
| Kamera | Əsas kamera: 50MP Üçlü Rear Camera Özəlliklər: Quad-LED flash |
| Ön kamera | Ön kamera: 8 MP, f/2.0 |
| Video (əsas kamera) | Əsas kamera: 1440p@30fps, 1080p@30fps |
| Ekran | IPS LCD 90Hz capacitive touchscreen |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.9 düym |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1080*2460 |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 7000 mAh 33W sürətli doldurma |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 173,1 x 78,46 x 9.44 mm |
| Digər | Yaddaş kartı dəstəyi: microSDXC, Ön şüşə, arxa plastik, plastik çərçivə |

Rəylər