
HONOR X9A 8GB/256GB
İLKİN ÖDƏNİŞSİZ
12 AY 0%
4.5
0
424
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | 2, Nano SIM |
| Yaddaş | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 12, Magic UI 6.1 |
| Şəbəkə | 2G,3G,4G |
| Prosessor | SM6375 Snapdragon 695 5G (6 nm |
| Prosessor tezliyi | 2x2.2 GHz Kryo 660 Gold & |
| Nüvə sayı | 8 |
| Bağlantı | NFC |
| Kamera | 64 MP + 5 MP + 2 MP + 2MP |
| Ön kamera | 16MP |
| Video (əsas kamera) | 1080p@30fps |
| Ekran | AMOLED |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.7 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1080 x 2400 |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 5100 mAh |
| Batareya növü | Li-Po |
| Bluetooth versiyası | 5.1 |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Enerji toplama növü | USB Type-C 2.0, OTG |
| Qulaqlıq interfeysi | 3.5mm |
| Naviqasiya sistemi | GPS,GLONASS,GALILEO,BDS |
| Qablaşdırmaya daxildir | USB, Adapter, Sim kart iynəsi |













Rəylər