Nə üçün Samsung Galaxy S22 Ultra? Yeni flaqmanı indi əldə etmək üçün 6 səbəb.

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | 2, Nano SIM |
| Yaddaş | 128 GB |
| RAM | 4 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | microSDXC |
| Korpusun materialı | Plastik |
| Çəki | 190 qr |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 13 |
| Şəbəkə | 3G, 4G |
| Prosessor | MediaTek |
| Prosessor tezliyi | 1.8 GHz |
| Qrafik prosessor | Mali-G52 MC2 |
| Nüvə sayı | 8 |
| Bağlantı | GSM / HSPA / LTE / NFC |
| Kamera | 50 MP + 2 MP / Avtofokus |
| Ön kamera | 5 MP |
| Video (əsas kamera) | 1080p@30fps |
| Video (ön kamera) | 1080p@30fps |
| Ekran | IPS LCD |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.56 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1612 × 720 |
| Qorunma dərəcəsi | IP54 |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 5000 mAh |
| Batareya növü | Li-Po |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 163.7 × 75 × 8.2 mm |
| Bluetooth versiyası | 5.3 |
| Enerji toplama növü | USB Type-C |
| Enerji yığma gücü | 33 Vt |
| Qulaqlıq interfeysi | 3.5 mm (mini jack) |
| İstehsal tarixi | 2023 |
| Naviqasiya sistemi | GPS, GALILEO, GLONASS, BDS, QZSS |
| Digər | Tozkeçirməzlik, Üz tanıma, Sürətli enerji yığma, İşıq sensoru, Yaxınlaşdırma sensoru, Akselerometr |

Rəylər