
HONOR X6a 4GB/128GB BLACK
Endirimi 12 aya 0% böl
4.4
0
1986
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | 2 |
| Yaddaş | 128 GB |
| RAM | 4 GB |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 13, Magic UI 7.1 |
| Prosessor | Helio G36 (12 nm) |
| Prosessor tezliyi | 4x2.2 GHz Cortex-A53 & |
| Nüvə sayı | 8 |
Əlavə |
|
|---|---|
| Sürətli şarj | USB Type-C 2.0, OTG |
| Bluetooth versiyası | 5.1, A2DP, LE |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Naviqasiya sistemi | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Qablaşdırmaya daxildir | USB, Adapter, Sim kart iynəsi |



Rəylər