Redmi Note 13 Pro 12GB/512GB
18 AY 0%
3.9
0
2006
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Yaddaş | 512 GB |
| RAM | 12 GB |
| Çəki | 173.5 |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 13, MIUI 14 |
| Prosessor | Mediatek Dimensity 6080 (6 nm) |
| Prosessor tezliyi | Octa-core (2x2.4 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Qrafik prosessor | Mali-G57 MC2 |
| Bağlantı | GSM / CDMA / HSPA / CDMA2000 / LTE |
| Kamera | 108 MP+ 2 MP |
| Ön kamera | 16 MP |
| Video (əsas kamera) | 1080p@30fps |
| Video (ön kamera) | 1080p@30fps |
| Ekran | AMOLED |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.67 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1080 x 2400 |
| Qorunma dərəcəsi | IP54 |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 5000 mAh |
| Batareya növü | Li-Po |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 161.1 x 75 x 7.6 mm |
| Sürətli şarj | 33W |
| Bluetooth versiyası | 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Enerji toplama növü | USB Type-C 2.0 |
| Qulaqlıq interfeysi | 3.5mm jack |
| İstehsal tarixi | 2023 |
| Digər | Barmaq izi (yan tərəfə quraşdırılmış), akselerometr, giroskop, yaxınlıq, kompas |
Rəylər