HONOR 200 12GB/512GB
İLKİN ÖDƏNİŞSİZ
15 AY 0%
3.3
0
594
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Yaddaş | 512 GB |
| RAM | 12 GB |
| Çəki | 187 q |
| Ölçülər | 161.5 x 74.6 x 7.7 mm |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 14, MagicOS 8 |
| Şəbəkə | 5G |
| Prosessor | Qualcomm SM7550-AB Snapdragon 7 Gen 3 (4 nm) |
| Prosessor tezliyi | Octa-core (1x2.63 GHz Cortex-A715 & 4x2.4 GHz Cortex-A715 & 3x1.8 GHz Cortex-A510) |
| Qrafik prosessor | Adreno 720 |
| Bağlantı | NFC |
| Kamera | 50 MP+50 MP+12 MP |
| Ön kamera | 50 MP |
| Video (əsas kamera) | 4K@30fps, 1080p@30/60fps, gyro-EIS, OIS |
| Video (ön kamera) | 4K@30fps, 1080p@30fps, gyro-EIS |
| Ekran | OLED |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.7 düym |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1200 x 2664 pixel |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 5200 mAh |
| Bluetooth versiyası | 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Enerji toplama növü | USB Type-C 2.0, OTG |
| Enerji yığma gücü | 100W |
| İstehsal tarixi | 2024 |
| Naviqasiya sistemi | GPS, GALILEO, GLONASS, QZSS, BDS (B1I+B1c) |
| Digər | Barmaq izi (ekran altında, optik), akselerometr, giroskop, kompas, ultrasəs yaxınlığı |

Rəylər