
SAMSUNG GALAXY A06 6GB/128GB GOLD
Endirimi 12 aya 0% böl
Rəng:
4.6
0
4271
Keyfiyyətli kamera dəstəyi və parlaq ekran görünüşü
Galaxy A06 6,7 düymlük böyük ekranla görünüşünüzü maksimum dərəcədə artırın. Hamar 60Hz sürüşmə və TFT U-Cut Displey məzmununuzdan həzz almaq üçün sizə daha çox şans verir. İndi qalınlığı 8,8 mm-dən 8,0 mm-ə qədər azaldılmış Galaxy A06 Qara, Açıq Göy, Qızıl rənglərdə parlaq, mürəkkəb görünüş təqdim edir. Galaxy A06-nın 50MP kamerasının gücünü kəşf edin. Əlavə ölçülər üçün 2MP dərinlik kamerası ilə heyrətamiz, keyfiyyətli fotoşəkillər çəkin. 8 meqapiksellik ön kamera qüsursuz çəkilişləri təmin edərək fotoqrafiya ehtiyaclarınızı tamamlayır.
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by), 2 |
| Yaddaş | 128 GB |
| RAM | 6 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | var |
| Korpusun materialı | plastik və şüşə |
| Çəki | 189 q |
| Ölçülər | 167.3 × 77.3 × 8 mm |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android |
| Əməliyyat sistemin versiyası | Android 14 |
| Şəbəkə | 4G |
| Prosessor | MediaTek Helio G85 (12nm) |
| Prosessor tezliyi | 2.0GHz |
| Kamera | 50 MP + 2 MP |
| Ön kamera | 8 MP |
| Video formatı | 1080p, 30-60 kadr/s |
| Video asta çəkiliş | var |
| Ekran | PLS LCD |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.7 |
| Ekran rənglərinin sayı | 16 milyon |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 5000 |
| Batareya növü | Li-Po |
| Sürətli şarj | 25W |
| Enerji toplama növü | USB Type-C |
| Qulaqlıq interfeysi | mini jak 3,5 mm |
| İstehsal tarixi | 2024 |
| Qablaşdırmaya daxildir | Smartfon, USB-C kabeli, məlumat kitabçası |
| Digər | Üz tanıma, giroskop, işıq sensoru, yaxınlaşdırma sensoru, barmaq skaneri |





Rəylər