
SAMSUNG GALAXY A56 8GB/256GB BLACK
Endirimi 12 aya 0% böl
Rəng:
4.8
0
7886
Smartfonda yenilik axtaranlar üçün
Sən hələ də telefonunun donmasından şikayətlənirsən? Elə isə bu məlumat tam sənin üçündür. Samsung Galaxy A56 smartfonu sayəsində artıq belə problemlər arxada qaldı. Deməli bu model sizə 8GB RAM və 256 GB yaddaş, həmçinin optimallaşdırılmış proqram təminatı sayəsində telefonunuz daha stabil işləməsini və donma problemlərinin minimuma endirilməsini təmin edir. İstər oyun oynayın, istərsə də çoxlu tətbiqləri eyni anda istifadə edin, Samsung Galaxy A56 hər zaman sürətli və effektiv işləyəcəkdir. Üstəlik, gözəl dizaynı və yüksək keyfiyyətli kamerası ilə gündəlik istifadənizdə əvəz olunmazınıza çevriləcəkdir.
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + e |
| Yaddaş | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Korpusun materialı | Üst şüşə / Arxa şüşə / Alumini |
| Çəki | 198 q |
| Ölçülər | 162.2 x 77.5 x 7.4 mm |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android |
| Şəbəkə | 2G,3G,4G,5G |
| Prosessor | Exynos 1580 |
| Prosessor tezliyi | 1x2.9 GHz & 3x2.6 GHz & 4x1.9 |
| Bağlantı | NFC |
| Kamera | 50MP + 12MP + 5MP |
| Ön kamera | 12 MP |
| Video (əsas kamera) | 4K@30fps, 1080p@30/60fps, 10-b |
| Ekran | Super AMOLED |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.7 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1080 x 2340 |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 5000 |
| Bluetooth versiyası | 5.3, A2DP, LE |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dua |
| Enerji toplama növü | USB Type-C 2.0, OTG |
| Naviqasiya sistemi | GPS, GALILEO, GLONASS, BDS, QZ |



Rəylər