
HONOR 400 8GB/256GB GOLD
Endirimi 12 aya 0% böl
Rəng:
5
0
1882
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM |
| Yaddaş | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Çəki | 184 qr |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 15 |
| Şəbəkə | 5G |
| Prosessor | Qualcomm SM7550-AB Snapdragon 7 Gen 3 (4 nm) |
| Prosessor tezliyi | Octa-core (1x2.63 GHz Cortex-A715 & 3x2.4 GHz Cortex-A715 & 4x1.8 GHz Cortex-A510) |
| Qrafik prosessor | Adreno 720 |
| Bağlantı | GSM / HSPA / LTE / NFC |
| Kamera | 200 MP+12 MP |
| Ön kamera | 50 MP |
| Video (əsas kamera) | 4K, 1080p, gyro-EIS, OIS |
| Video (ön kamera) | 4K, 1080p, gyro-EIS |
| Ekran | AMOLED |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.55 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1264 x 2736 |
| Giriş interfeysləri | USB Type-C 2.0, OTG |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 6000 mAh |
| Batareya növü | Li-Ion |
| Sürətli şarj | 66W |
| Bluetooth versiyası | 5.4 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 |
| Qulaqlıq interfeysi | 3.5mm |
| İstehsal tarixi | 2025 |
| Naviqasiya sistemi | GPS, GALILEO, GLONASS, QZSS, BDS |
| Digər | Barmaq izi, akselerometr, kompas, yaxınlıq (ultrasəs) |



Rəylər