HONOR 400 LITE 8GB/256GB BLACK
Endirimi 12 aya 0% böl
Rəng:
4.5
0
2659
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM, or Nano-SIM + eSIM, dual stand-by) |
| Yaddaş | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Korpusun materialı | Şüşə ön (NanoCrystal Shield), plastik və ya şüşə arxa (rəngə görə dəyişə bilər) |
| Çəki | 171 q |
| Ölçülər | 161 x 74.6 x 7.3 mm |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android |
| Əməliyyat sistemin versiyası | Android 15, MagicOS 9 |
| Şəbəkə | 5G |
| Prosessor | Mediatek Dimensity 7025 Ultra (6 nm) |
| Prosessor tezliyi | Octa-core (2x2.5 GHz Cortex-A78 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Qrafik prosessor | IMG BXM-8-256 |
| Nüvə sayı | 6 |
| Bağlantı | NFC (regiona əsasən dəyişilə bilər) |
| Kamera | 108 MP, f/1.8, (wide), 1/1.67 |
| Ön kamera | 16 MP, f/2.5, (wide) |
| Video (əsas kamera) | 1080p@30fps |
| Video (ön kamera) | 1080p@30fps |
| Ekran | AMOLED, 120Hz, 3500 nits (peak) |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.7 inches, 108.0 cm2 (~89.9% screen-to-body ratio) |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1080 x 2412 pixels, 20:9 ratio (~394 ppi density) |
| Qorunma dərəcəsi | IP65 |
| Giriş interfeysləri | USB Type-C 2.0, OTG |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 5230 |
| Batareya növü | Li-Po |
| Bluetooth versiyası | 5.3, A2DP, LE |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Enerji toplama növü | USB Type-C |
| Enerji yığma gücü | 35 W |
| Naviqasiya sistemi | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |


Rəylər