
HONOR X5d PLUS 4/256GB MIDNIGHT BLACK
Endirimi 6 aya 0% böl
Rəng:
0
0
1824
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | 2, Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Yaddaş | 256 GB |
| RAM | 4 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | microSDXC |
| Korpusun materialı | Ön şüşə, çərçivə/arxa plastik |
| Çəki | 186 q |
| Ölçülər | 167 x 77 x 7.9 mm |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android |
| Əməliyyat sistemin versiyası | Android 15, MagicOS 9 |
| Şəbəkə | 3G, 4G, LTE |
| Prosessor | Mediatek Helio G81 (12 nm) |
| Prosessor tezliyi | Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.7 GHz Cortex-A55) |
| Qrafik prosessor | Mali-G52 MC2 |
| Nüvə sayı | 8 |
| Kamera | 50MP+0.08MP |
| Ön kamera | 5 MP, f/2.2, (wide) |
| Video (əsas kamera) | 1080p@30fps |
| Video (ön kamera) | 1080p@30fps |
| Ekran | TFT LCD, 90Hz |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.74 inches, 109.7 cm2 (~90,7% screen-to-body ratio) |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 720 x 1600 pixels, 20:9 ratio (~260 ppi density) |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 5260 |
| Batareya növü | Non-removable Li-Po |



Rəylər