
WATCH JOYROOM FIT JR-FT3 S BLACK
Endirimi 6 aya 0% böl
3
0
416
Smart saatdan daha artığı
JOYROOM FIT JR-FT3 S smart saatı, sağlamlıq və idman izləmə funksiyaları, zəngin bildiriş imkanları və uzun batareya ömrü ilə diqqət çəkir. 1.3 düymlük ekranı və şık dizaynı ilə rahat istifadə imkanı təqdim edir. IP68 suya davamlılıq sertifikatı, idman rejimləri və ürək döyüntüsü izləmə xüsusiyyətləri ilə həm aktiv həyat tərzi keçirənlər, həm də gündəlik istifadəçilər üçün əla seçimdir. İstifadəçilər, JOYROOM FIT JR-FT3 S smart saatı ilə sağlamlıqlarını izləmək və gündəlik həyatlarını daha da asanlaşdırmaq imkanı əldə edəcəklər.
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Məhsulun kodu | MAJ25 |
| Növü | Smart saat |
| Ekranın növü | TFT |
| Kəmərin materialı | ABS+PC |
| İşləmə müddəti | təxminən 8-10 gün |
| Enerji toplama müddəti | təxminən 2 saat |
| Akkumulyatorun həcmi | 340 mAh |
| Daxili yaddaş | 128 Mb |
| Bluetooth versiyası | 5.4 |
| Rəngi / Ölçüsü | Qara / 42 q |
| Toz/suya davamlılıq | Suya davamlılıq 1 ATM |
| Zəng qəbulu | var |
| Zəng etmək | var |
| Ürək döyüntüsü sensoru | var |
| Nəbzölçən | var |
| Mesaj bildirişi | var |
| Ekran ölçüsü | 1,96 |
| Ekran tezliyi | 2402 MHz - 2480 MHz |
| Yuxu monitorinqi | var |
| İdman rejimləri | var |
| Təqvim | var |
| Saniyəölçən | var |
| Simsiz şarj | Maqnit doldurma qurğusu 5V⎓1A |
| Hava haqqında məlumat | var |
| Telefonu tapmaq funksiyası | var |
| Qanda oksigen səviyyəsinin göstəricisi | var |








Rəylər