Televizor necə seçim?

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növ | QLED |
| Ekran icazəsi | 4K Ultra HD 3840x2160 |
| Ekran diaqonalı | 140 sm |
| TV-tuner | DVB-T2CS2 |
| Kontrast | Mega Contrast |
| Prosessor | Quantum Processor 4K |
Əsas xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Səs xüsusiyyətləri | Dolby Digital Plus |
| Smart TV funksiyası | Samsung SMART TV, Tizen™, SmartThings App Support, Web Browser |
| DLNA sertifikatlı | + |
Əlavə xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Bağlantı | HDMIx4, USBx2, Ethernet (LAN), Digital Audio Out (Optical) 1, CI Slot x1, Anynet+ (HDMI-CEC), |
| Ölçü | 1237.9 x 708.8 x 24.9mm |
| Rəng | Qara |
| Əlavə | Bluetooth, HDR 10+, Supreme UHD Dimming |

Rəylər