Televizor necə seçim?

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növ | QLED |
| Ekran icazəsi | 4K Ultra HD 3840 x 2160 |
| Ekran diaqonalı | 140 sm |
| TV-tuner | DVB-T2CS2 |
| Prosessor | Quantum Processor 4K |
Əsas xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Səs xüsusiyyətləri | Dolby Digital Plus , Q-Symphony |
| Smart TV funksiyası | Smart Tizen, SmartThings App dəstəyi, Bixby dəstəyi, Web browser |
Əlavə xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Bağlantı | CI +, USB x 2, HDMI x 4, Bluetooth, WIFI |
| Ölçü | 1114.2 x 644.6 x 53.9 mm |
| Rəng | Qara |
| Əlavə | 360 Camera Support |

Rəylər