Televizor necə seçim?

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növ | QLED TV |
| Ekran icazəsi | Ultra HD 4K |
| Ekran diaqonalı | 65 |
| Xüsusiyyətlər | Neural Quantum Processor, 4K Direct Full Array, Quantum HDR+ |
Əsas xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| USB | 2 |
| Smart TV funksiyası | Var |
Əlavə xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| HDMI | 4 |
| Ölçü | 829 x 1446 x 46 mm |

Rəylər