Televizor necə seçim?

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növ | LED |
| Ekran icazəsi | 4K UHD (3840x2160) |
| Ekran diaqonalı | 50 |
| TV-tuner | DVB-T2CS2 |
| Kontrast | Mega Kontrast |
| Prosessor | Kristal 4K |
| HDR formatı | HDR10+/HLG |
| Xüsusiyyətlər | POP poçt protokol dəstəyi, Elektron telebələdçi, IP ünvanının idarə olunması, Dil seçimi - 32 dil |
Əsas xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| USB | 2 |
| Səs xüsusiyyətləri | Dolby Digital Plus, OTS Lite, Q-Symphony, Adaptiv səs |
| Səs gücü | 20 Vt |
| Smart TV funksiyası | var |
| CI dəstəyi | var |
| Əməliyyat sistemi | Tizen |
| İşığın növü | Edge LED |
| VESA montaj standardı | 200 × 200 mm |
| Optik çıxış | var |
| CAM modul | var |
Əlavə xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Bağlantı | Bluetooth, Wi-Fi, Ethernet (LAN) |
| HDMI | 3 |
| Dəstəklənən girişlər | HDMI x3, USB x2, Ethernet (RJ-45) |
| Ölçü | 111.9x64.5x2.57 sm, altlıqla 111.9x70.9x199.1 sm |
| Rəng | qara |
| Çəki | 10.7 kq |
| İstehsal tarixi | 2024 |

Rəylər