
BRAUN SI 3041 GR
Endirimi 6 aya 0% böl
5
0
481
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Model | Ütü |
| Su qabı həcmi | 270 ml |
| Güc, W | 2350 W |
| Rəngi | Ağ, mavi |
| Çəki | 1.2 kq |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Şaquli buxar | Var |
| Daimi buxar | 45 q/dəq |
| Damlamaya qarşı sistem | Var |
| Kabel uzunluğu | 2 m |
| Əlavə | Özünü təmizləmə sistemi |




Rəylər