
PHILIPS DST 3011
Endirimi 6 aya 0% böl
4.1
0
444
Paltar ütüləmək belə asan olmamışdı
Bu model 2100 W gücü sayəsində tez qızır və güclü buxar çıxışı ilə qırışları asanlıqla açır. Davamlı buxar sayəsində parçalara dərin nüfuz edərək daha yaxşı nəticə təmin edir. Keramik altlıq sayəsində parçaların üzərində rahat sürüşür və cızıqlara qarşı davamlıdır. Damcı əleyhinə sistem ütüləmə zamanı su ləkələrinin qarşısını alır. Buxar və sprey funksiyaları isə müxtəlif parçalar üçün optimal nəticə yaradır. 300 ml həcmli su qabına malikdir. Yüngül və erqonomik dizaynı ütüləmə prosesini daha rahat edir. PHILIPS DST 3011, gündəlik və sürətli ütüləmə üçün ideal seçimdir!
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Model | Buxarlı ütü |
| Su qabı həcmi | 300 ml |
| Güc, W | 2100 W |
| Rəngi | Göy |
| Qablaşdırmaya daxildir | Buxarlı ütü, su qabı və məlumat |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Funksiyalar | Özünü təmizləmə sistemi |
| Sprey | var |
| Şaquli buxar | var |
| Buxar təkanı | 140 gr/dəq |
| Daimi buxar | 30 qr/dəq |
| Altlıq örtüyü | Keramika |
| Kabel uzunluğu | 1.9 m |



Rəylər