Tozsoran necə seçim?

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növ | Tozsoran |
| Güc, W | 750 W |
| Toz toplayıcının növü / həcmi | Qab - 1.5 l |
| Tətbiq sahəsi | Ev |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Funksiyalar | Hepa 13 filtr, səs səviyyəsi: 79dB |
| Naqilin uzunluğu | 6.20 m |
| Aksesuarları | Turbo başlıq, standart 2 təmziləmə başlığı ( Xalça, parket, mebel üçün) |
| Rəngi | Sarı |

Rəylər