Tozsoran necə seçim?

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növ | Tozsoran(Robot) |
| Sorma gücü | 2700 Pa |
| Tətbiq sahəsi | 180 m² |
| Təmizləmə növü | Quru və nəm |
| İdarəetmə növü | Smartfondan istifadə və düymələr |
| Filtr | hepafiltr |
| Səs səviyyəsi | 65 dB |
| Avtonom iş müddəti | 150 dəqiqə |
| Tam dolma müddəti, saat | 6 |
| Komplektasiya | Adapter, robot tozsoran |
| Batareyanın həcmi | 3200 mAh |
| Filter | Hepa Filtr |
| Toz qabının həcmi | 0.4 lt |
| Su qabının həcmi | 0.3 lt |
| Döşəmə növü | Xalça, parket, laminat |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Rəngi | qara |
| Ölçüsü | 94.5 × 34.2 × 34.2 mm |
| Çəki | 4.3 kq |
| Smartfon ilə idarəolunma | var |
| Kəndarın hündürlüyü | 18 mm |
| Yan fırçaların sayı | 1 |

Rəylər