Tozsoran necə seçim?

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növ | Tozsoran |
| Güc, W | 1200 -1400 W |
| Sorma gücü | 200 W |
| Toz toplayıcının növü / həcmi | 1.1 l |
| Tətbiq sahəsi | Ev |
| Sahə performansı (m²/saat) | Fəaliyyət radiusu 7 m |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Funksiyalar | Köpük filtri, Təmizlənməsi asan filtr, PowerCyclone texnologiyası toz və havanı bir dəfəyə ayırır |
| Naqilin uzunluğu | 4.5 m |
| Aksesuarları | Plastik 2-P boru |
| Rəngi | Qara |

Rəylər