Tozsoran necə seçim?

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növ | Adi tozsoran |
| Güc, W | 2200 W |
| Sorma gücü | 500 W |
| Toz toplayıcının növü / həcmi | 4 lt |
| Tətbiq sahəsi | Ev |
| Sahə performansı (m²/saat) | Fəaliyyət radiusu 10 m |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Funksiyalar | Allergiya H13 filtri, Metal laklı teleskopik boru, Səs səviyyəsi 78 dB, HEPA hava filtri |
| Naqilin uzunluğu | 7 m |
| Aksesuarları | Turbo fırça, TriActive nozzle |
| Rəngi | Qırmızı |
| Ölçüsü | 500 x 320 x 280 mm |

Rəylər