Tozsoran necə seçim?

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növ | Tozsoran (Robot) |
| Sorma gücü | 5000 Pa |
| Tətbiq sahəsi | 90 m² |
| Təmizləmə növü | Quru və nəm |
| Filtr | Hepa Filtr |
| Səs səviyyəsi | 72 dB |
| Avtonom iş müddəti | 180 dəqiqə |
| Tam dolma müddəti, saat | 6 |
| Toz qabının həcmi | 0.5 l |
| Su qabının həcmi | 0.26 l |
| Döşəmə növü | Xalça, parket, laminat, plitə |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Funksiyalar | LiDAR naviqasiyası |
| Rəngi | Ağ |
| Ölçüsü | 97 × 340 × 340 mm |
| Smartfon ilə idarəolunma | var |
| Sensorlar | İnfraqırmızı |
| Kəndarın hündürlüyü | 20 mm |
| Yan fırçaların sayı | 1 |

Rəylər