Tozsoran necə seçim?

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növ | Tozsoran |
| Güc, W | 890 W |
| Sorma gücü | 350 W |
| Toz toplayıcının növü / həcmi | Konteyner / 1.5 lt |
| Tətbiq sahəsi | Ev |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Funksiyalar | Səs dərəcəsi: 77.8 dB, |
| Naqilin uzunluğu | 5 m |
| Aksesuarları | Sərt döşəmə, xalça, mebel və tinlər üçüçn başlıq |
| Rəngi | Qara |

Rəylər