Tozsoran necə seçim?

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növ | Tozsoran |
| Güc, W | 2000 W |
| Sorma gücü | 400 W |
| Toz toplayıcının növü / həcmi | Konteyner 2.2 lt |
| Tətbiq sahəsi | Quru |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Funksiyalar | Səs səviyyəsi: 69 dB |
| Naqilin uzunluğu | 5 m |
| Rəngi | Qara |
| Ölçüsü | 5.1 kq |

Rəylər