Tozsoran necə seçim?

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növ | Tozsoran (Robot) |
| Tətbiq sahəsi | 300 m² |
| Təmizləmə növü | Quru və nəm |
| İdarəetmə növü | Smartfon vasitəsilə |
| Səs səviyyəsi | 67 dB |
| Avtonom iş müddəti | 240 dəqiqə |
| Batareyanın həcmi | 5200 mAh |
| Toz qabının həcmi | 470 ml |
| Döşəmə növü | Xalça, Sərt döşəmə səthi |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Rəngi | Qara |
| Ölçüsü | 9.65 x 35.3 mm |
| Çəki | 4 kq |
| Smartfon ilə idarəolunma | var |
| Yan fırçaların sayı | 1 |

Rəylər