
HP Victus 16-d0000ur
Endirimi 12 aya 0% böl
OUTLET
0
0
512
Parametrlər |
|
|---|---|
| Məhsul kodu | 80.0357 |
| Qurğu növü | Notbuk |
| Prosessor (CPU) | Intel Core i5-11400H (nəsil 11) |
| Əməli yaddaş (RAM) | 8 GB |
| Daxili yaddaş | 512 GB |
| Ekran Kartı (VGA) | NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB |
| Ekran ölçüsü | 16 düym |
| Yaddaş növü | SSD |


Rəylər