
Blackview Tab 13 10.1-INCH 6/128GB
12 AY 0%
Yalnız onlayn satışla
3.7
0
244
Ümumi məlumat |
|
|---|---|
| SIM kartın sayı | 2, nano-SIM |
| Əməliyyat sistemi | Android 12 |
| RAM yaddaş | 6 GB |
| Daxili yaddaş | 128 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | Var |
| Prosessor | MediaTek MT6769Z Helio G85 (12nm) |
| Prosessor tezliyi | 2.0 GHz |
| Qrafik prosessor | Mali G52 |
| Nüvə sayı | 8 |
| Naviqasiya sistemi | GPS |
| Batareya | 7280 mAh |
| Şəbəkə | 4G |
| Girişlər | USB Type-C |
Ekran |
|
|---|---|
| Növü | IPS LCD |
| İcazə | 1920 × 1200 |
| Ölçü, düym | 10.1 |
Kamera |
|
|---|---|
| Meqapiksel (arxa kamera) | 8 MP |
| Meqapiksel (ön kamera) | 13 MP + 2 MP |
| Video icazə | 1080p |
| Kadr tezliyi (maksimum) | 30 kadr/s |
| Əlavə | Fləş, avtofokus, |
Əlavə |
|
|---|---|
| Bluetooth | 5.0 |
| WI-FI | 802.11 ac (Wi-Fi 5.0) |
| Qulaqlıqlar | USB Type-C |
| Ölçülər (H x E x D) | 238.8 × 157.6 × 7.7 mm |
| Buraxılış ili | 2022 |
| Digər | Üz tanıma, işıq sensoru, yaxınlaşdırma sensoru,akselerometr |




Rəylər