BLACKVIEW TAB 60 PRO Set 8/128GB LTE
Yalnız onlayn satışla
0
0
1415
Ümumi məlumat |
|
|---|---|
| SIM kartın sayı | Dual; 1*SIM +1 TF/2*SIM |
| Əməliyyat sistemi | Android 14 |
| RAM yaddaş | 8 GB |
| Daxili yaddaş | 128 GB |
| Prosessor | Unisoc T606 |
| Naviqasiya sistemi | GPS, Glonass, Beidou, Galieo |
| Batareya | 7700 mAh |
Ekran |
|
|---|---|
| Növü | HD+ IPS |
| İcazə | 800*1280 |
| Ölçü, düym | 10.1 |
Kamera |
|
|---|---|
| Meqapiksel (arxa kamera) | 8 |
| Meqapiksel (ön kamera) | 5 |
Əlavə |
|
|---|---|
| WI-FI | 2.4/5GHz(802.11 a/b/g/n/ac ) |
| Ölçülər (H x E x D) | 242.7*161.5*8.5mm |
| Çəki | 543 q |
Rəylər