BLACKVIEW LINK 2 WIFI 4/128GB
Yalnız onlayn satışla
5
0
1151
Ümumi məlumat |
|
|---|---|
| SIM kartın sayı | TF kart |
| Əməliyyat sistemi | Android 15 |
| RAM yaddaş | 4 GB |
| Daxili yaddaş | 128 GB |
| Prosessor | UMS312(T310) |
| Prosessor tezliyi | 1*[email protected]+3*[email protected] |
| Qrafik prosessor | IMG8300(800MHz GPU) |
| Naviqasiya sistemi | GPS, GLONASS, Galileo |
| Batareya | 5000 mAh |
| Girişlər | USB Type-C |
Ekran |
|
|---|---|
| Növü | HSD |
| İcazə | 800 x 1340 |
| Ölçü, düym | 8.68 |
Kamera |
|
|---|---|
| Meqapiksel (arxa kamera) | 8 |
| Meqapiksel (ön kamera) | 5 |
Əlavə |
|
|---|---|
| Bluetooth | 5.0 |
| WI-FI | 802.11a/b/g/n/ac(2.4/5 GHz) |
| Qulaqlıqlar | 3.5mm |
| Ölçülər (H x E x D) | 125.58 x 212.94 x 8.5mm |
| Çəki | 329 q |
Rəylər