SAMSUNG GALAXY TAB A11 LTE 8/128GB GRAY
Endirimi 6 aya 0% böl
0
0
888
Ümumi məlumat |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 15, One UI 7 |
| RAM yaddaş | 8 GB |
| Daxili yaddaş | 128 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | microSDXC |
| Prosessor | Mediatek Helio G99 (6 nm) |
| Prosessor tezliyi | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Qrafik prosessor | Mali-G57 MC2 |
| Nüvə sayı | 8 |
| Ölçülər, mm (HхEхQ) | 211 x 124.7 x 8 mm |
| Batareya | Li-Po 5100 mAh |
Ekran |
|
|---|---|
| Növü | TFT LCD, 90Hz |
| İcazə | 800 x 1340 pixels, 5:3 ratio (~179 ppi density) |
| Ölçü, düym | 8.7 inches, 214.9 cm2 (~81.7% screen-to-body ratio) |
Kamera |
|
|---|---|
| Meqapiksel (arxa kamera) | 8 MP |
| Meqapiksel (ön kamera) | 5 MP |
| Video icazə | 1080p@30fps |
Əlavə |
|
|---|---|
| Rəng | Boz |
Rəylər