
XİAOMİ REDMİ PAD 3GB/64GB GRAY
Endirimi 12 aya 0% böl
3.6
0
1563
Ümumi məlumat |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 12, MIUI 13.1 |
| RAM yaddaş | 3 GB |
| Daxili yaddaş | 64 GB |
| Prosessor | MediaTek MT8781 Helio G99 (6nm) |
| Prosessor tezliyi | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Ölçülər, mm (HхEхQ) | 250.5 x 158.1 x 7.1 mm |
| Batareya | Tutum: (mAh): 8000 Batareyanın növü: Non-removable Li-Po Sürətli şarj 18W |
Ekran |
|
|---|---|
| Növü | IPS LCD, 1B colors, 90Hz, 400 nits (typ) |
| İcazə | 1200 x 2000 pixels, 5:3 ratio (~220 ppi density) |
| Ölçü, düym | 10.61 düym, 320.4 cm2 (~80.9% screen-to-body ratio) |
Kamera |
|
|---|---|
| Meqapiksel (arxa kamera) | 8 MP, f/2.0, (wide), AF |
| Meqapiksel (ön kamera) | 8 MP, f/2.3, 105° (ultrawide) |
| Video icazə | 1080p@30fps |
Əlavə |
|
|---|---|
| WI-FI | Var |







Rəylər