HONOR PAD X7 WIFI 4/128GB GRAY
Endirimi 6 aya 0% böl
0
0
2073
Ümumi məlumat |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 15, MagicOS 9 |
| RAM yaddaş | 4 GB |
| Daxili yaddaş | 128 GB |
| Prosessor | Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 (6 nm) |
| Prosessor tezliyi | Octa-core (4x2.4 GHz Kryo 265 Gold & 4x1.9 GHz Kryo 265 Silver) |
| Qrafik prosessor | Adreno 610 |
| Batareya | Li-Ion 7020 mAh |
Ekran |
|
|---|---|
| Növü | IPS LCD |
| İcazə | 1340 x 800 |
| Ölçü, düym | 8.7 |
Kamera |
|
|---|---|
| Meqapiksel (arxa kamera) | 8 |
| Meqapiksel (ön kamera) | 5 |
Əlavə |
|
|---|---|
| Bluetooth | 5.0 |
| WI-FI | var |
| Çəki | 365 q |
Rəylər