
BOSCH WBN 6000 35C
Endirimi 6 aya 0% böl
4.9
0
1128
Kompakt və istifadəsi rahat
Divara quraşdırıla bilən qazan növünə malik bu kombi modeli fərdi evlərin, kotteclərin, bağ evlərinin, sahəsi 350 m²-ə qədər olan məkanların qızdırılması, həmçinin isti su təchizatının təşkili üçün nəzərdə tutulmuşdur. Əsas üstünlükləri:
Şaxtadan qorunma;
Az qaz sərfiyyatı ilə yüksək performans;
Aşağı səs-küy səviyyəsi;
İstilik dəyişdiricisində isti suyun hazırlanması;
Yüksək keyfiyyətli misdən hazırlanmış əsas istilik dəyişdiricisi;
Geniş güc modulyasiyası.
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Kombi |
| İsitmə gücü | 35 kVt |
| Maksimal iş təzyiqi | 3 bar |
| Bacanın növü | 60/100 mm |
| İstilik aralığı | 40-82 |
| Yanacaq tipi | Qaz |
| Rəngi | Ağ |
| İstilik sahəsi | 350 m2 |
| Dövrələrin sayı | İkili dövrə |
| Qazan növü | Divara quraşdırılmış |
| Quraşdırma növü | Şaquli |
| İstilik dəyişdirici material | Mis |
| Gərginlik | 230 / 50 V |
Üstünlüklər |
|---|
Ölçülər |
|
|---|---|
| Ölçüsü | 400x700x299 mm |
| Çəkisi | 36 kq |




Rəylər