Kondisioneri necə seçim?

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Split kondisioner |
| Kompressor tipi | İnverter |
| Sahə, м2 | 40-45 m2 |
| Soyutma, Btu/h | 12000 BTU/saat |
| İsitmə, Btu/h | 13000 BTU/saat |
| Rəngi | Ağ |
| Freon növü | R410 |
| Soyutma rejiminin gücü | 3,517 kVt |
| İsitmə rejiminin gücü | 3,810 kVt |
| Daxili blokun çəkisi | 8.1 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 23.2 kq |
| Daxili blokun ölçüləri (H x E x D) | 805x285x194 mm |
| Xarici blokun ölçüləri (H x E x D) | 720x495x270 mm |
| İllik elektrik istifadəsi (isitmə) | 1088 Vt |
| İllik elektrik istifadəsi (soyutma) | 1213 Vt |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əlavə üstünlüklər | Avtomatik yenidən işə salma, avtomatik rejim, sürətli soyutma, nəmdən qurtulma, Good Sleep |
| Taymer | var |
İş göstəriciləri |
|
|---|---|
| Daxili blokun səs səviyyəsi, dBA | 37/28 dB |
| Xarici blokun səs səviyyəsi, dBA | 50 dB |

Rəylər