Kondisioneri necə seçim?

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Split kondisioner |
| Kompressor tipi | Sadə |
| Sahə, м2 | 30-35 m2 |
| Soyutma, Btu/h | 9000 |
| İsitmə, Btu/h | 9000 |
| Freon növü | R32 |
| Daxili blokun çəkisi | 8 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 21 kq |
| Daxili blokun ölçüləri (H x E x D) | 19.7 x 80.5 x 27 sm |
| Xarici blokun ölçüləri (H x E x D) | 53 x 66 x 25 sm |
| İqlim sinfi | A |
| Tezlik | 50 Hz |
| İdarəetmə | Uzaqdan |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Rejim və funksiyalar | Soyutma, isitmə, yuxu rejimləri |
İş göstəriciləri |
|
|---|---|
| Daxili blokun səs səviyyəsi, dBA | 42 dB |
| Xarici blokun səs səviyyəsi, dBA | 50 dB |

Rəylər