Paltaryuyan maşını necə seçim?

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Yükləmə növü | Frontal |
| Tutum, kq | 10kq |
| Maksimum sıxma sürəti | 1200 |
| Displey | LED display |
| Rəngi | Gümüş İnox |
| Yuma zamanı səs səviyyəsi | 54 dB(A) |
| Sıxma zamanı səs səviyyəsi | 75 dB(A) |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Proqram sayı | Zəriflər proqramı, ağlar və rənglilər proqramı, asan qulluq proqramı, yunlu əl yuma proqramı |
| Təhlükəsizlik | Uşaq kilidi |
Ölçülər |
|
|---|---|
| Hündürlüyü | 845 mm |
| Eni | 598 mm |
| Dərinliyi | 588 mm |
| Çəki | 71.8 kq |

Rəylər