
BOSCH DWK 065G60T
Endirimi 6 aya 0% böl
0
0
571
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Teleskopik |
| Həcmi | 593 m³/saat |
| Sürət sayı | 3 |
| İşıqlandırma | Var |
| Güc, W | 210 W |
| Səs səviyyəsi | 67 dB |
| Rəngi | Qara |
| Çəki | 11.3 kg |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Funksiyalar | LED, touch control |
Ölçülər |
|
|---|---|
| Hündürlüyü, sm | 354 mm |
| Eni, sm | 386 mm |
| Hava kanalının diametri | 150 mm |


Rəylər