
Samsung Galaxy J1 Mini
12 AY 0%
4
0
214
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Dual SIM |
| Yaddaş | 8 GB |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 5.1 (Lollipop) |
| Şəbəkə | 2G,3G |
| Prosessor | Quad Core Processor 1.2 GHz |
| Bağlantı | USB, Wi-Fi, Bluetooth |
| Kamera | 5.0 |
| Ön kamera | 2592 x 1944 |
| Ekran | Var |
| Ekran ölçüsü (düym) | 4 düym |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 480 x 800 piksel |
Əlavə |
|
|---|---|
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 127 x 65 x 10 mm |
| Digər | Musiqi pleyeri, MP3 rinqtonlar, FM radio |
Rəylər