Nə üçün Samsung Galaxy S22 Ultra? Yeni flaqmanı indi əldə etmək üçün 6 səbəb.

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Dual Sim |
| Yaddaş | 8 GB, 1.5 GB RAM |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android OS, v6.0 (Marshmallow) |
| Şəbəkə | 3G, 4G |
| Prosessor | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53 |
| Bağlantı | NFC, Wi-Fi Direct, USB, Naviqasiya sistemi, Bluetooth versiyası, Wi-Fi, Radio FM |
| Kamera | Autofocus, LED flash |
| Ön kamera | 8 MP, frontal 5 MP |
| Ekran | AMOLED, 16M rəng |
| Ekran ölçüsü (düym) | 5.0 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 540 x 960 piksel |
Əlavə |
|
|---|---|
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 144.8 x 72.1 x 8.9 mm |
| Digər | MP4/H.264 player - MP3/WAV/eAAC+/Flac player - Photo/video editor - Document viewer |

Rəylər