
HONOR X8d 8/128GB VELVET BLACK
Endirimi 6 aya 0% böl
Rəng:
3
1
7534
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | 2, Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Yaddaş | 128 GB |
| RAM | 6 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | microSDXC |
| Çəki | 188 qr |
| Ölçülər | 162.9 x 76.3 x 7.5 mm |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android |
| Əməliyyat sistemin versiyası | Android 15, MagicOS 10 |
| Şəbəkə | 3G, 4G, LTE |
| Prosessor | Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 |
| Prosessor tezliyi | Octa-core (4x2.9 GHz Cortex-A73 & 4x1.9 GHz Cortex-A53) |
| Nüvə sayı | 8 |
| Bağlantı | NFC |
| Kamera | 108 MP, f/1.8, 24mm (wide), 1/1.67 |
| Ön kamera | 16 MP, (wide) |
| Video (əsas kamera) | 1080p@30fps, gyro-EIS |
| Video (ön kamera) | 1080p@30fps |
| Ekran | AMOLED, 1B colors, 120Hz |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.77 inches, 110.9 cm2 (~89.2% screen-to-body ratio) |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1080 x 2392 pixels (~388 ppi density) |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 7000 |
| Batareya növü | Si/C Li-Ion |
| Sürətli şarj | 45W |



Rəylər