Nə üçün Samsung Galaxy S22 Ultra? Yeni flaqmanı indi əldə etmək üçün 6 səbəb.

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Dual Sim |
| Yaddaş | 8 GB, 1 GB RAM /microSD, up to 32 GB |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 6.0 (Marshmallow) |
| Şəbəkə | 3G, 4G |
| Prosessor | Quad-core 1.1 GHz Cortex-A53 |
| Bağlantı | WLAN, Bluetooth, GPS, Radio, USB |
| Kamera | Geo-tagging, touch focus, face detection, HDR, panorama |
| Ön kamera | 5 MP, ön kamera 2 MP |
| Ekran | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Ekran ölçüsü (düym) | 5.0 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 480 x 854 |
Əlavə |
|
|---|---|
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 140.7 x 71.8 x 10 mm |
| Digər | - MP3/AAC+/WAV/Flac player - MP4/H.264 player - Document viewer - Photo/video editor |

Rəylər