Nə üçün Samsung Galaxy S22 Ultra? Yeni flaqmanı indi əldə etmək üçün 6 səbəb.

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Dual SIM |
| Yaddaş | 32 GB, 2 GB RAM + MicroSD (256 GB) |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 8 Oreo |
| Şəbəkə | LTE Cat.11 |
| Prosessor | Exynos 7870 Octa |
| Bağlantı | WLAN, Bluetooth, GPS, Radio, USB |
| Kamera | Autofokus, Led Flaş |
| Ön kamera | Əsas kamera 13 MP / ön kamera 8 MP |
| Ekran | HD Super AMOLED |
| Ekran ölçüsü (düym) | 5.6 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 720 x 1280 piksel |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 3000 mAh |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 149.3 x 70.2 x 8.2 mm |

Rəylər