
Huawei P20 Pro
YENİ
4.5
0
121
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Dual Sim |
| Yaddaş | 6 GB RAM + 128 GB ROM |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android™ 8.1 |
| Şəbəkə | 4G LTE |
| Prosessor | HiSilicon Kirin 970 |
| Bağlantı | Bluetooth, GPS, GLONASS, NFC |
| Kamera | 3 lens kamera |
| Ön kamera | Əsas kamera 3 kamera 40 MP + 20 MP + 8 MP / Ön kamera 24 MP |
| Ekran | OLED ekran, Full HD |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.1 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1080 x 2240 piksel |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 4000 mAh |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 155 x 73.9 x 7.8 mm |
| Digər | Barmaq izi skaneri |




Rəylər