Nə üçün Samsung Galaxy S22 Ultra? Yeni flaqmanı indi əldə etmək üçün 6 səbəb.

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Dual Sim |
| Yaddaş | 32 GB, 3 GB RAM + Micro SD |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 9.0 (Pie); MIUI 9 |
| Şəbəkə | 3G, 4G/ LTE |
| Prosessor | Qualcomm® Snapdragon™ 632 |
| Bağlantı | Wi-Fi, Bluetooth, GPS, Radio, USB |
| Kamera | LED flash, HDR, panorama |
| Ön kamera | Əsas kamera Dual 12 MP + 2 MP / Ön kamera - 8 MP |
| Ekran | HD+ with Dot Drop display |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.26 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 720 x 1520 piksel |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 4000 mAh |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 158.7 x 75.6 x 8.5 mm |
| Digər | Üz tanıma skayneri, barmaq izi skayneri |

Rəylər