Xiaomi Mİ A3 64GB
YENİ
3.8
0
151
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Dual Sim |
| Yaddaş | 64GB, 4GB RAM |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 9.0 (Pie); Android One |
| Şəbəkə | 3G, 4G/ LTE |
| Prosessor | SDM665 Snapdragon 665 |
| Bağlantı | WLAN, Bluetooth, GPS, Radio, USB |
| Kamera | LED flash, HDR, panorama |
| Ön kamera | Əsas kamera - 48 MP(wide) +8 MP (ultrawide)+ 2 MP depth sensor / Ön kamera - 32 MP HDR |
| Ekran | Super AMOLED |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.01 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 720 x 1560 pixels |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 4030 mAh |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 153.5 x 71.9 x 8.5 mm |
Rəylər