Nə üçün Samsung Galaxy S22 Ultra? Yeni flaqmanı indi əldə etmək üçün 6 səbəb.

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Dual Sim |
| Yaddaş | 32GB, 2GB RAM |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 9.0 (Pie); MIUI 11 |
| Şəbəkə | 3G, 4G/ LTE |
| Prosessor | Qualcomm SDM439 Snapdragon 439 (12 nm) |
| Bağlantı | WLAN, Bluetooth, GPS, NFC, Radio, USB |
| Kamera | LED flash, HDR |
| Ön kamera | Əsas kamera 12 MP / ön kamera 8 MP |
| Ekran | IPS LCD ekran |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.2 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 720 x 1520 piksel |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 5000 mAh |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 156.5 x 75.4 x 9.4 mm |

Rəylər