
XIAOMI REDMI NOTE 14 6GB/128GB OCEAN BLUE
Endirimi 12 aya 0% böl
Rəng:
4.8
0
4260
Güclü performans və sərfəli qiymət
Əgər həm güclü performans, həm də müasir dizayn axtarırsansa, Xiaomi Redmi Note 14 sənin üçün ideal seçimdir! Artıq yaddaş və sürət problemi yaşamayacaqsan, çünki 6 GB RAM və 128 GB daxili yaddaş sayəsində bütün fayllar, tətbiqlər və oyunlar üçün kifayət qədər yer və sürət əldə edəcəksən. 108 MP əsas kamera ilə peşəkar səviyyədə foto və videolar çəkərək, 20 MP ön kamera ilə də, selfilərini mükəmməl et! 5500 mAh gücündə batareya sayəsində gün boyu rahatlıqla istifadə et və 45W sürətli şarj ilə enerjini sürətlə bərpa et.Əgər sən də funksional və güclü smartfona sahib olmaq istəyirsənsə, elə indi sənə ən yaxın Soliton mağazasına baş çək və Xiaomi Redmi Note 14 modelini əldə et! Smart texnologiyanın üstünlüklərini yaşamağa başla!
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Yaddaş | 128 GB |
| RAM | 6 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | microSDXC |
| Korpusun materialı | Ön şüşə Gorilla Glass 5 |
| Çəki | 190 |
| Ölçülər | 162.4 x 75.7 x 8 mm |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android |
| Əməliyyat sistemin versiyası | Android 14, HyperOS |
| Prosessor | Mediatek Helio G99 Ultra |
| Prosessor tezliyi | Octa-core (2x2.5 GHz Cortex-A78 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Qrafik prosessor | IMG BXM-8-256 |
| Nüvə sayı | 8 |
| Bağlantı | LTE / NFC |
| Kamera | 108 MP+8 MP+2 MP |
| Ön kamera | 20 MP |
| Video (əsas kamera) | 1080p@30fps |
| Video (ön kamera) | 1080p@30fps |
| Ekran | AMOLED, 120Hz, HDR10+, 2100 nits (peak) |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.67 düym, 107.4 sm2 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1080 x 2400 |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 5500 |
| Batareya növü | Non-removable Li-Po |
| Sürətli şarj | 45 W |



Rəylər